Plak Alanlar

Plak Alanlar Firmasıdır. Plaklarınız’ın tamamı nakit olarak alınmaktadır. Geçmişe dair birçok eksi kalıntılar her zaman daha fazla değerleri kazanmaktadır. Bu anlamda da bu sistem üzerinde tutkusu yüksek olan birçok kişi mevcuttur.

Sizler de eğer ki eskiye dair birçok kalıntıları satmak ve satın almak isterseniz eğer sitemiz üzerinden artık kendi zevkinize göre koleksiyonunuza uygun olan antikalara sahip olabilir. Bu anlamda da Antika Plak konusunda da sitemiz üzerinden sizler de artık satışlarınızı da gerçekleştirebileceksiniz.

Plak Alan Yerler

Plak Alan Yerler Eski eşyaları sevenler için ve bulduğunuz eskiye dair eşyaları da antika değerinde satış yapmaktadır. Sizler de sitemizden yararlanabilecek, daha uygun kendi değer fiyatına da birçok antika larınızı antika alanlara satabileceksiniz. Plak Alan Yerler

Plaklarımı Nasıl Satabilirim

Plaklarımı nasıl satabilirim diye hiç düşünmeyiniz. Plaklarını en yüksek ücretten adresinizden nakit olarak satın aldığımızı iddaa ediyoruz. Sadece müşterilerimizden rica ettiğimiz bazı konular vardır. Bu konular bazıları şunlardır. Her plak taş plak değildir. Lütfen sizlerden ricamız bir plağın taş plak olduğunu ısrarla kanıtlamaya çalışmayınız.Çünkü her sanatçının taş plağı yoktur.

Eski Plak Satmak istiyorum

Eski Plak Satmak istyorum diyorsanız, Doğru Yerdesiniz. Elinizdeki Eski Plakları Değerinde Nakit Fiyatlarla Alım Yapmaktayız. Plaklar geçmişe dair birçok eksi kalıntılar her zaman daha fazla değerleri kazanmaktadır. Bu anlamda da bu sistem üzerinde tutkusu yüksek olan birçok kişi mevcuttur. Sizler de eğer ki eskiye dair birçok kalıntıları satmak ve satın almak isterseniz eğer sitemiz üzerinden artık kendi zevkinize göre koleksiyonunuza uygun olan antikalara sahip olabilir.

Taş Plak Alan Alanlar

Taş Plak Alanlar olarak iddaa ediyoruz siz değerli müşterilerimizin taş plaklarını en yüksek ücretten adresinizden nakit olarak satın aldığımızı iddaa ediyoruz. Sadece müşterilerimizden rica ettiğimiz bazı konular vardır. Bu konular bazıları şunlardır. Her plak taş plak değildir. Lütfen sizlerden ricamız bir plağın taş plak olduğunu ısrarla kanıtlamaya çalışmayınız.Çünkü her sanatçının taş plağı yoktur. Taş Plak Alan Yerler Firmasıdır.

Eski Plak Nasıl Satılır

Eski Plak Nasıl Satılır ? Şirketimiz, antika Plak satan şirketler içerisinde aradığınız ürünü size temin edecek mağazaya sahiptir. Başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’de antika Plak satanlar ile iletişim halindeyiz. Eski Plak Satanlar eski Plak satanların ürünlerini satabilecekleri, işinde uzman bir ekiple çalışan bir şirkettir. Eski Plak satanlar bizimle iletişime geçerek istediğiniz Plak temin edebilirsiniz.

Tag: 33’lük plak alanlar, 45’lik plak alanlar, Long Play Alanlar, Plak Alan Yerler, Plak Alanlar, Eski Plak

Sık Sorulan Sorular

Eski Plak Alanlar

Eski Plak Alan Yerler Arasında satmak istediğiniz antika planlarınıza uzman fiyatlama eksperlerimiz sizin için en uygun teklifi sunacaklardır.

Eski Plaklarımı Satmak İstiyorum

Eski plaklarımı satmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz, bizimle whatsapp yada gsm hattı üzerinden iletişime geçip, eski plaklarınızı satabilrisiniz.

Antika Plak Fiyatları

Antika Plak Fiyatları Satmak istediğiniz antika planlarınıza uzman fiyatlama eksperlerimiz sizin için en uygun teklifi sunacaklardır.

Eski Plaklar Kaç Para Eder ?

Eski Plaklar kaç para eder ? 50-60-70-100 …. 200 TL Planlarınızın ne kadar edeceği ile ilgili net bilgi almak için plakların fotoğraflarını whatsapp üzerinden gönderip bilgi alabilirsiniz. Plak Fiyatları aşağıdaki unsurlara göre değerlendirilir.

  • Plak Üzerindeki Deforme Miktarı
  • Plakların Kutu yada Ablajlarının Olması
  • Plakların Cinsi
  • Plakların çalışması vb.

Taş Plak

Taş Plak Nedir? İki tarafında da ses sinyalleri kaydedilmiş en ilkel plak türüdür. 1890’larda ortaya çıktı. Aslında 78,26 devir’de okunabilen plak türüdür. Üretimi neredeyse 1940’lı yıllara kadar devam etse de, çok kırılgan olması nedeni ile kullanımı dikkat isteyen bir plak türüdür. 78’lik plak

33'lük Plak

33’lük veya diğer adıyla “uzunçalar” (longplay / LP), çap ölçüsü 12 inçtir.33 devir LP’lerin her bir yüzünde ortalama 4-9 parça kayıtlıdır, bu plaklara bu sebeple uzunçalar da denmektedir. LP’ler genelde bir sanatçının bir tam albümünü içerir. Bu plaklar üç yanı kapalı, sağ taraftan açık, kartondan üretilmiş bir albüm muhafazasının içinde ayrıca, iç zarfı denilen, beyaz renkli kâğıttan bir koruyucu kılıfla piyasaya sürülmüştür.

45'lik Plak

45 ‘lik plak, ya da 45 devir, 7 inç çapındadır. 45’lik bir plağın her iki yüzünde birer parça kayıtlıdır. Plaklar içinde en çok bulunanı bunlardır.

Long Play Alanlar

Long Play Alanlar Uzunçalar, bir müzik albümünün tamamından ya da içinden seçme 8-10 parçasından oluşan plaklara verilen alt isimdir. Bu plaklar 33 1/3 devir olarak kaydedilirler. Çapları ortalama 30 santimetredir. Uzunçalar plakların bir yüzüne ortalama 23 dakikalık şarkı kaydedilebilir. Plastik malzemeden yapılırlar.

Sizde Antikalarınızı Değerinde, Nakit Olarak Satmak için, Aşağıdaki seçeneklerden Bizlere ulaşabilir. Antika Hakkında Bilgi Alıp, Anında Antikalarınızı Satabilirsiniz. Antika Ekspertiz Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz..