Antika Ekspertiz

Antika Ekspertiz hizmetini ücretsiz olarak yapan firmamız piyasa değerinin üzerinde fiyat vererek elinizde bulunan antika eşya ve diğer antika eserlerinizi değerlendirmenize yardımcı oluyoruz. Hizmet kapsamında, antika eşyalarınız firmamız tarafından satın almaya uygun görüldüğü takdirde, satın alma bedeli tarafınıza bildirilir. Her antika eşya için fiyat belirtme zorunluluğumuz bulunmamaktadır.

Hizmet kapsamında, antika eşyalarınız firmamız tarafından ürünün fiyatı belirlenir. Her antika eşya için fiyat belirtme zorunluluğumuz bulunmamaktadır.

Antika yani “eski eser” eski eşyalar arasından çıkar. Keşfedilmemiş antika, köşe bucakta veya sandık dibinde keşfedilmeyi bekliyor. Bekledikçe değerine değer katıyor.

Ücretsiz Antika Ekspertiz

Antika en az 100 yaşında olan bir üründür. 100 yaşından küçük eşyalar ise antika olarak değil eski eşya veya yaşlı eşya olarak adlandırılır Antikalar yapılma zamanı, güzelliği, az bulunurluğu, durumu, faydası, kişisel duygusal bağlantı ve / veya diğer benzersiz özellikler nedeniyle toplanır veya arzulanır.

Antikalar insan toplumunda bir önceki döneme ya da dönemi temsil eden bir cisimlerdir. Antikayı tanımlamak için genel olarak en az 100 yaşında nesnelere uygulayacak şekilde tanımlamak yaygın bir uygulamadır.

Antika koleksiyoncuları, müzayedeleri takip ettikleri gibi antikacılar ile iletişimde olarak müzayede dışı mal alımına da önem verirler.

Antika Değeri Öğrenme

Antika Değeri Öğrenme Satmayı düşündüğünüz ancak güncel piyasa değerini bilmediğiniz antika eşyalarınız için ücretsiz antika ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

Hizmet kapsamında Antika Eşyanızın veya antika eşyalarınız güncel piyasa değeri belirlenir, sizlere rapor olarak sunulur. Hizmet bedeli antikanın niteliğine ve değerine göre belirlenir. Antika eşya ekspertiz raporunda verilecek bilgilerin bir kısmı şu şekildedir;

  • Antikanın üretim dönemi Antika eşyanın üretim / yazım yeri
  • Antika eşyanın dönemi hakkında bilgi
  • Antika eşyanın güncel piyasa fiyatı
  • Antika eşyanın emsal satış rakamları
  • Antikanın satışı konusunda Danışmanlık

Antika Uzmanı

Antika Uzmanı olarak firmamız, tüm ürünleri nakit değerinde almaktadır. Dikkat etmeniz gereken bir noktada İnternet Üzerinden Bulduğunuz Firmaları arayıp bir telefon ile evinize çağırdığınız kim olduğunu bilmediğiniz kişilere güvenmeyin. Antikacıyı diye sizi dolandırmaları-na izin vermeyin.

Türkiye Genelinde Tüm Antikalarınızı Ücretsiz Ekspertiz Sonrası, Değerinde Nakit Olarak Alıyoruz.

Antika Ekspertiz Nasıl Olunur?

Adalar Antika Ekspertizi, Arnavutköy Antika Ekspertizi, Ataşehir Antika Ekspertizi, Avcılar Antika Ekspertizi, Bağcılar Antika Ekspertizi, Bahçelievler Antika Ekspertizi, Bakırköy Antika Ekspertizi, Başakşehir Antika Ekspertizi, Bayrampaşa Antika Ekspertizi, Beşiktaş Antika Ekspertizi, Beylikdüzü Antika Ekspertizi, Beyoğlu Antika Ekspertizi, Küçükçekmece Antika Ekspertizi, Beykoz Antika Ekspertizi, Çatalca Antika Ekspertizi, Çekmeköy Antika Ekspertizi, Esenler Antika Ekspertizi, Esenyurt Antika Ekspertizi, Eyüp Antika Ekspertizi, Fatih Antika Ekspertizi, Gaziosmanpaşa Antika Ekspertizi, Güngören Antika Ekspertizi, Kadıköy Antika Ekspertizi, Kağıthane Antika Ekspertizi, Kartal Antika Ekspertizi, Küçükçekmece Antika Ekspertizi, Maltepe Antika Ekspertizi, Pendik Antika Ekspertizi, Sancaktepe Antika Ekspertizi, Sarıyer Antika Ekspertizi, Silivri Antika Ekspertizi, Sultanbeyli Antika Ekspertizi, Sultangazi Antika Ekspertizi, Ekspertiz Antika Ekspertizi, Şile Antika Ekspertizi, Şişli Antika Ekspertizi, Tuzla Antika Ekspertizi, Üsküdar Antika Ekspertizi, Ümraniye Antika Ekspertizi, Zeytinburnu Antika Ekspertizi

Bu Kaç Para Eder ? Sizde Antikalarınızı Değerinde, Nakit Olarak Satmak için, Aşağıdaki seçeneklerden Bizlere ulaşabilir. Antika Hakkında Bilgi Alıp, Anında Antikalarınızı Satabilirsiniz. Antika Alanlar Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz..