Antika Kitap Alanlar

Antika Kitap Alanlar, Elinizdeki Eski Tarihi Değeri olan Antika Tüm Kitaplar Değerinde Nakit olarak satın alınmaktadır. Antika Kitaplar Tüm Türkiye genelinde alınmaktadır. Sizde Antika Kitap Satmak için bizle iletişime geçebilirsiniz. Gerçeği söylemek gerekirse bu denli kitap yazanlar edebi açıdan gerçek birer sanatçıdır. Bu tarz Eski kitaplar iyi muhafaza edilmek zorunda olan değerli eserlerdir.

Antika kitap alanlar veya bu doğrultuda koleksiyon ve benzeri hobi amaçlı kitap arayanların beklentilerine fazlasıyla cevap veren alış ve satış mağazamız, büyük emekler sonucu ortaya çıkan bu zor eserlerin emin ellere ulaşabilmeleri adına çaba göstermektedir.

Anitka kitabımı nasıl satabilirim diye düşünmeyin. Satış alanları çok yaygın olmayabilir. Genellikle bu eserlerin alım ve satım aşamasında biraz uzman bilgisi gerekebilir. Kitabın ne zaman, nerde ve ne şekilde yazıldığı ve anlatmak istediği hususunda ki bilgiler çok önemlidir.

Antika Kitap Alan Yerler

Antika Kitap Alan Yerler objenin görülmesine ve objeye değer katan kriterlerin tespitinde uzman bir şirkettir. Antika alan / satan şirketimizle iletişime geçerek sahibi olduğu veya almak istediği ürünle ilgili bilgi alabilir. Hizmetlerimiz tamamen yasaldır. Tarihi eser ve diğer yasadışı ürün alım ve satımı yapılmaz.

Antika Kitap yapılan ön değerlendirme sonrası Antika Kitap Alan Yerler olarak ekspertiz imiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin Antika Kitap için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Kitap Nedir?

Antika Kitap Alan Yerler Kitabın tarihi 5000 yıl önceye dayanır. Asurlular ve Babiller kilden tabletlerle dolu büyük kütüphane ve kitaplıkları bulunduğu bilinmektedir. Solon Yasalarının tahta tabletler, ilk Roma yasalarının (12 levha yasası) da tunç levhalar üstüne kazıldığı bir bilinmektedir.

Yunanlılar ve Romalılar, günlük yaşamlarında yazıları, ince bir mum tabakasıyla sıvanmış tahta tabletlere, kazı kalemiyle yazarlardı. Mısır’da üç bin  yıldan uzun bir süre önce, kitap yapımında Nil ırmağı kıyılarında ve çevresinde  çok yetişen papirüsten yararlanılırdı; İ. Ö. VI. yy’a doğru papirüs kullanımı Doğu ve kuzey’e yayılarak Fenikeliler, Yunanlılar ve Romalılarca da benimsendi.

Bu yeni gereçler, kitabın el yazmalı şeritler biçiminde yayılmasını sağladı. Ne var ki bu tür bir yapım oldukça pahalıya mal oluyordu. Roma İmparatorluğu’nun sonuna doğru, parşömen yapraklar kesilip kenarlarından birbiriyle iplerle sayfalar  birleştirildi; ve böylece, günümüzdeki kitapları andıran bir çeşit cilt elde edildi.

Antika Kitap Nasıl Anlaşılır?

Antika Kitap Nasıl Anlaşılır.? Antikaların değerinde alınması konusunda hassas çalışmalar yapmaktadır. Elinizde bulunan antika eşyanın değerinin saptanması için ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti firmamız tarafından sunulmaktadır. Antika Eşyamı Nasıl Satabilirim?

Antika Kitap Nasıl Anlaşılır Elinizdeki çok değerli antika eşyalarınızın değerinde satılabilmesi için tüm gerekli olan yardımlar tarafımızdan müşterilerimize sunulmaktadır. Antika Alanlar Estetik değeri oldukça yüksek olan eşyalar olması nedeni ile ciddi bir yatırım aracıdır. Antika eşya alanlar satmadan önce satacak olduğunuz firmanın güvenilir olup olmadığına mutlaka dikkat etmelisiniz.

Antika Kitap Ekspertiz

Antika Kitap Ekspertiz Hizmetimiz Tamamen ücretsizdir. Elinizdeki Antika Kitapların tamamı antika ekspertiz uzmanlarımız tarafımızdan incelenerek, tarihi dönemi ve kimin yazdığı tarafından bilgiler toplandıktan sonra, alım satım için antika ekspertiz raporu hazırlar. Antika Ekspertiz Alanında 25 yıllık tecrübesi bulunan firmamız Antika Konusunda Profesyonel hizmet vermektedir.

Antika Kitap Satmak İstiyorum

Antika Kitap Satmak İstiyorum diyorsanız Unutmayın! satmak istediğiniz kitabınız belki de çok değerli olabilir. Evlerinizde satmak istediğiniz antik bir El yazması Kitabınız varsa ve kar elde etmek istiyorsanız antika alımı kategorisinde deneyimli personelleriyle evinizde bulunan ya da ailenizden kalmış kıymetli eşyalarınızı gerçek koleksiyon erler ve antika meraklılarına ulaştırma görevini üstlenen firmamız satmak istediğiniz her nevi ürünü piyasa fiyatlarının üzerinde nakit olarak en yüksek teklifle satın almaktayız. Antika Kitap Satmak İstiyorum

Değerli Kitap Nasıl Anlaşılır?

Antika Kitap Alanlar olarak, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan ürünlere verilen bir tanımdır. Ürünün antika olması belirli şartlara bağlıdır;

Ürünün yapımı / yapıldığı zaman
Ürünün ustası / kullananın bilinirliği
Ürünün üzerinde bulunan deformelerin miktarı
Ürünün ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
Ürünün ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle Antika Kitap değeri belirlenir.

Hizmet Bölgelerimiz

Adalar, Tuzla, Kadıköy, Üsküdar, Maltepe, Küçükyalı,Bostancı, Suadiye, Caddebostan, Erenköy. Şaşkınbakkal, Göztepe, Çengelköy, Kavacık, Beykoz, Çekmeköy, Ümraniye, Ataşehir, Mecidiyeköy. Beşiktaş, Şişli, Nişantaşı, Teşvikiye, Kurtuluş, Beyoğlu, Taksim, Fatih, Cihangir, Karaköy, Eminönü, Zeytinburnu, Horhor. Kapalı Çarşı, Eyüp, Kasımpaşa, Emirgan, Tarabya, Yeniköy, Bebek, Etiler, Arnavutköy, Ortaköy, Maçka. Gayrettepe, Maslak, Sarıyer, Zekeriyaköy, Osmanbey, Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar Bakırköy, Başakşehir. Çatalca, Esenler, Esenyurt, Güngören, Kartal, Kağıthane, Pendik, Sarıyer. Bahçelievler, Göktürk, Kemerburgaz, Bakırköy, Yeşilköy, Yeşilyurt, Şile. Zeytinburnu ve İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasındaki Tüm İlçeler.

Sizde Antikalarınızı Değerinde, Nakit Olarak Satmak için, Aşağıdaki seçeneklerden Bizlere ulaşabilir. Antika Hakkında Bilgi Alıp, Anında Antikalarınızı Satabilirsiniz. Antika Alanlar Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz..