Eski Tuğralı Gümüş Alanlar

Eski Tuğralı Gümüş Alanlar Osmanlı’dan günümüze kalmış olan, tuğralı gümüş eşyaların alım, satım işlemini ve değer analizini yapmaktayız. Devrin sultanlarının gümüşten üretilmiş olan her eşyanın üstüne tuğrasını vurma gibi bir uygulamaları vardı. En eski tuğra bilindiği üzere 2. Beyazıd’a aittir.

Günümüze çok az sayıda gelmiş olan bu tarih kokan eşyaları bulmak ve saklamak hiç de kolay değildir. Firmamız gibi nadir koleksiyoncuların her padişaha ait Osmanlı gümüş bir eşya bulmaları elbette mümkün değildir. Yinede böyle bir gümüş eşyaya sahip olup, bu eşsiz eşyayı değerlendirmek isteyen kişiler içinde firmamızın bir uyarısı olacaktır.

Tuğralı Gümüş Alan Yerler

Tuğralı Gümüş Alan Yerler Bir gelenek olarak bu zamana kadar muhafaza ettiğiniz, ancak artık elden çıkarmak zorunda kaldığınız tüm gümüş eşyalarınızın fiyat değerini öğrenmeden hareket geçmeyiniz. Eski Gümüş konusunda eğitimli ve uzman analist ekibimiz bizi aradığınız takdir de satmak istediğiniz ilgili gümüş ürün hakkında sizi yeterince bilgi sahibi yapacaktır. Kafanızda ki tüm soruların yanıtlarını alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Osmanlı Gümüş Alanlar

Osmanlı Gümüş Alanlar objenin görülmesine ve objeye değer katan kriterlerin tespitinde uzman bir şirkettir. Antika alan / satan şirketimizle iletişime geçerek sahibi olduğu veya almak istediği ürünle ilgili bilgi alabilir. Hizmetlerimiz tamamen yasaldır. Tarihi eser ve diğer yasadışı ürün alım ve satımı yapılmaz.

Tuğralı Gümüş Ekspertiz

Tuğralı Gümüş Ekspertiz i ücretsiz olarak yapılmaktadır. Satmak istediğiniz tuğralı gümüş eşya için lütfen öncelikle eşyanın tarihi ve değeri konusunda tam bir bilgi sahibi olun. Satış işlemine başlamadan önce tuğralı gümüş eşyanızın bir fotoğrafını bizlere yada bizim tarzımızda koleksiyon işi yapan diğer merkezlere yollayarak ön bilgi talebinde bulunun.

Sık Sorulan Sorular

Tuğralı Gümüş Yüzük

Elinizde Mevcut Olan, Tuğralı Gümüş Yüzük satmak için iletişime geçebilirsiniz. Değerinde Nakit Ödemeli Alım yapmaktayız.

Tuğralı Gümüş Tabak

Elinizde Mevcut Olan, Tuğralı Gümüş Tabak larınızı satmak için iletişime geçebilirsiniz. Değerinde Nakit Ödemeli Alım yapmaktayız.

Tuğralı Gümüş Kolye

Elinizde Mevcut Olan, Tuğralı Gümüş Kolye nizi satmak için iletişmie geçebilirsiniz. Değerinde Nakit Ödemeli Alım yapmaktayız.

Gümüş Bozdurmak

Gümüş Bozdurmak, Elinizdeki Gümüşleri Satmak Demektedir. Bu Durumda, Firmamıza iletişime geçip mevcut gümüşleriniz için fiyat alabilirsiniz.