Antikacılar

Antikacılar Aslında pekte severim oraları, huzur dolu kalabalık ama manevi sessizliği yüksek sevimli bir yerdir. Hat çarşısı, buram buram antika kokan sokakları, el yazması ustaları.

Aile’mde  öyle bir o kadar eski ve eskiye dair her şeyle ilgili. Antikaya öyle ilgi alaka gösterirlerdi ki kendi kendime benim mi göremediğim bir şey var dediğim dahi olurdu. Ben ise gerek aileden gerek çevreden gelen tek düzene karşı farkı bir hayatı seçen, sabahları akşamları birbirine karışmış, heyecanı hiç dinmeyen ama olduğu yerde hiçbir zaman kalıcı olamayan göçebe gibi.

Antikacılar O kadar ilginçtir ki ufacık dükkanlar içinde tarih barınır. Amcanın elinde bir vazo sanki geçmişin el izi var üstünde, hafif eğri asılmış bir resim fi tarihinde yapılmış sanki bugünün aynası hayretler içerisinde bakakalırsın. Sen onları resim sanırsan bir bakmışsın ki senin hayatına ressam olmuş o yaş almış antika eşyalar.

Çukurcuma Antikacılar 

Çukurcuma antikacılar İstanbul Avrupa yakasından bulunan ve en çok ürün çeşitliliğine sahip antikacılar Çukurcuma’da yer alıyor. Çok eski antika satıcılarının bulunduğu Çukurcuma Antikacılar ürün çeşitliliği açısından da oldukça zengin. Eski teneke kutulardan mücevherlere kadar birbirinden renkli ürünleri bulabileceğiniz Çukurcuma’da 18. yüzyıldan kalma antikalara bile rastlamak mümkün.

Üsküdar Antikacılar

Üsküdar Antikacılar İstanbul’da bulunan antikacıların içinde en eski olan Üsküdar’da bulunan Üsküdar Antikacılar dır. Neredeyse yarım asırdır ayakta duran antikacıların sahiplerinin çoğu eski İstanbullu. Bu antikacılarda Osmanlı döneminde kalma pek çok eşyaya bulmanız mümkün.

Kadıköy Antikacılar

Kadıköy Antikacılar İstanbul’un en güzel semtlerinden olan Kadıköy Tellalzade sokakta bulunan Kadıköy Antikacılar, adeta uluslararası bir antikacı. Hemen hemen Avrupa ülkelerinin birçoğundan gelen antikalara rastlayabilirsiniz. Bu eşyalar arasında piyanolardan küçük biblolara kadar pek çok farklı antika bulabilirsiniz.

Horhor Antikacılar

Horhor Antikacılar İstanbul’un hatta dünyanın en büyük antikacılar çarşısı Aksaray’da bulunan Horhor Antikacılar dır. 200’den fazla dükkâna ev sahipliği yapan çarşıda Avrupa’dan gelen antikalardan Osmanlı döneminden kalma pek çok eşyaya ulaşabilirsiniz. Kendinizi adeta bir zaman tünelinden geçiyormuş gibi hissedeceğiniz çarşıda çok küçük ürünlerden mobilyalara kadar pek çok ürünü inceleyerek sahip olabilirsiniz.

Ermeni Antikacılar

Ermeni Antikacılar  Osmanlı ve diğer tüm modeller için firmamız sitesinde gezintiye çıkabilirsiniz. Müzayede, Değerli Tablolar ve Antikalar.  Dilerseniz de elinizde bulunan ürünleri tarafımıza ulaşarak satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Adalar Antikacılar, Arnavutköy Antikacılar, Ataşehir Antikacılar, Avcılar Antikacılar, Bağcılar Antikacılar, Bahçelievler Antikacılar, Bakırköy Antikacılar, Başakşehir Antikacılar, Bayrampaşa Antikacılar, Beşiktaş Antikacılar, Beylikdüzü Antikacılar, Beyoğlu Antikacılar, Küçükçekmece Antikacılar, Beykoz Antikacılar, Çatalca Antikacılar, Çekmeköy Antikacılar, Esenler Antikacılar, Esenyurt Antikacılar, Eyüp Antikacılar, Fatih Antikacılar, Gaziosmanpaşa Antikacılar, Güngören Antikacılar, Kadıköy Antikacılar, Kağıthane Antikacılar, Kartal Antikacılar, Küçükçekmece Antikacılar, Maltepe Antikacılar, Pendik Antikacılar, Sancaktepe Antikacılar, Sarıyer Antikacılar, Silivri Antikacılar, Sultanbeyli Antikacılar, Sultangazi Antikacılar, Ekspertiz Antikacılar, Şile Antikacılar, Şişli Antikacılar, Tuzla Antikacılar, Üsküdar Antikacılar, Ümraniye Antikacılar, Zeytinburnu Antikacılar,